



Матрас односпальный анатомический без пружинный 90x200см (антибактериальный с эффектом памяти)
- В наличии
- Код: 3247032
+380 (73) 064-08-53
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 09:00 - 16:00 Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чудовий безпружинний матрац, висотою 18 см. Внутрішній блок матрацу складається з шарів високопружнього піноматеріалу та Memory Foam AIR. Шар Memory Foam AIR дозволяє матрацу точно повторювати контури Вашого тіла та створює неперевершений комфорт сну. В склад тканини чохла входить бамбукове волокно, що має антибактеріальний ефект. Чохол можна прати при температурі 40°C. Рівень підтримки: дуже високий. 90х200 см
| Тип матраца | Безпружинний матрац |
| Розмір | ширина: 90 см, Довжина: 200 см, Висота: 18 см |
| В упаковці | Рулон в картонній упаковці |
| Рівень підтримки | Високий |
| Наповнення | Memory Foam AIR (піноматеріал з ефектом пам'яті) + високоеластична піна |
| Якість наповнення | 30+30 кг/м³ |
| Висота наповнення | 4+14 см |
| Підходить для підйому | так |
| Склад тканини | 67% поліестер, 33% віскоза // 78% поліестер, 22% віскоза |
| Прошивка | ні |
| нековзаюча основа | так |
| Колір | Сірий, Білий |
| Прання | 40°C делікатне, тільки чохол |
| Відбілювання | не відбілювати |
| Барабанна сушка | *Можна сушити, при низькій температурі (макс. 60ºC) |
| Прасування | Не прасувати |
| Суха чистка | не підлягає хімічній чистці |
| Прання | Обов'язково закрийте всі блискавки перед пранням |
| Свідоцтво про екологію та безпеку |
OEKO-TEX 100 |
| Властивості | Віскоза, виготовлена з бамбукового волокна |
| вага | 10,2 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Анатомические свойства | Да |
| Высота | 18 см |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 120 кг |
| Ортопедические свойства | Да |
| Размер матраса, см | 90х200 |
| Тип матраса | беспружинный |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Дополнительные характеристики матраса | |
| Вес матраса | 11 кг |
| Повышенная устойчивость матраса к посторонним запахам | Да |
| Съемный чехол матраса | Да |
| Тип упаковки матраса | вакуумная |
| Размеры матраса | |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 90 см |
| Комплектация матраса | |
| Замок-молния для фиксации съемного чехла | Да |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 1 | средней жесткости |
| Сторона матраса 2 | средней жесткости |

