

Матрас односпальный без пружинный 90x200см (средняя жесткость )
- В наличии
- Код: 3338932
+380 (73) 064-08-53
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 09:00 - 16:00 Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Безпружинний матрац з підвищеним анатомічним ефектом, висотою 17 см. З різними рівнями підтримки з різних сторін. Внутрішній блок матрацу складається з шарів піноматеріалу та Memory Foam. Стретчевий чохол стьобаний з поліестером. Рівень підтримки: середній. Виготовлено в Україні. 90х200 см
| Тип матраца | Безпружинний матрац |
| Розмір | ширина: 90 см, Довжина: 200 см, Висота: 17 см |
| В упаковці | Повний розмір |
| Рівень підтримки | Середній |
| Наповнення | Memory Foam (піноматеріал з ефектом пам'яті) + піна ПЕ |
| Якість наповнення | 50+25 кг/м³ |
| Висота наповнення | 2+14 см |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Матеріал | Стретчевий чохол |
| Прошивка | 200г/м² поліестерова вата + 17г/м² нетканий поліестер |
| Колір | Бежевий |
| Прання | ні |
| Відбілювання | не відбілювати |
| Барабанна сушка | Не можна сушити |
| Прасування | Не прасувати |
| Суха чистка | не підлягає хімічній чистці |
| Прання | Протирати вологою тканиною |
| вага | 10 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Высота | 17 см |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 100 кг |
| Ортопедические свойства | Да |
| Размер матраса, см | 90х200 |
| Тип матраса | беспружинный |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Размеры матраса | |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 90 см |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 1 | средней жесткости |
| Сторона матраса 2 | средней жесткости |

