






-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 09:00 - 16:00 Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Міцний оксамитовий чохол та ніжки з масиву дуба. 64х68 см, вис. 86 см
| Матеріал | ППУ, Метал, Фанера, Поліестер, Масив дуба |
| Обробка | Лакований |
| Наповнення | 100% поліестер, 100% піноматеріал |
| Колір | Темно-зелений, Чорний |
| Характеристики | Оксамит |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 64 см, висота: 86 см, глибина: 68 см |
| висота сидіння | 45 |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 65 см, довжина: 71 см, висота: 54 см |
| вага | 11 кг |
| Кількість упаковок | 1 |

