







Кресло офисное серое с подлокотниками на колесиках. mebelime
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 3629922
+380 (73) 064-08-53
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 09:00 - 16:00 Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа

| Матеріал | ППУ, Метал, Нейлон, ПП (поліпропілен), Фанера, Поліестер |
| набивка | сидіння та спинка |
| Колір | Сірий |
| Функція | Фрикційне колесо, Регульована висота, Механізм блокування, Металева основа, Плавний механізм нахилу |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 66 см, висота: 113-123 см, глибина: 68 см |
| висота сидіння | 46-56 |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 27 см, довжина: 75 см, висота: 65 см |
| вага | 14 кг |
| Протестовано для ваги | 110 кг |

