






Кресло компьютерное на фрикционных колесиках (эко кожа) черно красное
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 3600237
+380 (73) 064-08-53
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 09:00 - 16:00 Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Регульована висота, механізм покрокового нахилу спинки. 63х63 см, вис. 113/125 см
| Матеріал | Штучна шкіра, ППУ, Метал, ПП (поліпропілен), Фанера, Поліестер, Поліестер сітка |
| набивка | сидіння та спинка |
| Колір | Чорний, Червоний |
| Функція | Регульоване сидіння, Фрикційне колесо, Металева основа, Плавний механізм нахилу |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 65 см, висота: 113-125 см, глибина: 70 см |
| висота сидіння | 47-59 |
| глибина сидіння | 45 |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 28 см, довжина: 79 см, висота: 65 см |
| вага | 14 кг |
| Протестовано для ваги | 110 кг |

