






-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 09:00 - 16:00 Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Ламінат та метал. 60x74 см, вис. 120 см
| Тип | Письмовий стіл |
| Матеріал |
МДФ ,Меламін , Метал |
| Колір | Чорний |
| Характеристики | Тримач для чашки, Тримач для навушників |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 60 см, довжина: 120 см, висота: 74 см |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 66 см, довжина: 138 см, висота: 9 см |
| вага | 13 кг |
| Кількість упаковок | 1 |

