






-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 09:00 - 16:00 Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оксамит. Ніжки з масиву деревини, колір: дуб. 59х60 см, вис. 80 см

| Матеріал | ППУ, Фанера, Поліестер, Масив гевеї |
| Обробка | Морений |
| набивка | сидіння та спинка |
| Колір | Сірий, Дуб |
| Характеристики | Оксамит |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 59 см, висота: 80 см, глибина: 60 см |
| висота сидіння | 48 |
| глибина сидіння | 44 |
| Висота підлокітника | 24 |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 55 см, довжина: 62 см, висота: 57 см |
| вага | 8 кг |
| Протестовано для ваги | 110 кг |

