





Буфет лофт с распашными дверьми из черного метала
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 3600268
+380 (73) 064-08-53
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 09:00 - 16:00 Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ламінат та метал. Двері з механізмом "натисни та відкрий". Шухляда з механізмом "натисни та відкрий". 117 x 40 см, вис. 75 см

| Тип | Буфет |
| Матеріал |
МДФ ,Меламін , Метал |
| Колір | Дуб, Чорний |
| особливості дверей |
Відкриття натисканням |
| Особливості шухляди |
Відкриття натисканням |
| включає | 1 шухляда, 3 полиці |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 117 см, висота: 75 см, глибина: 40 см |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 46 см, довжина: 120 см, висота: 21 см |
| вага | 31 кг |
| Кількість упаковок | 2 |

