





Комплект белой мебели для балкона (приставной складной столик и 2 стула). mebelime
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: S360477
+380 (73) 064-08-53
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 09:00 - 16:00 Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стіл: Лакований масив сосни. Монтується до стіни. 60х80 см, вис. 42 см Стілець: Масив сосни та МДФ. 41х48 см, вис. 87 см

| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямокутник |
| Матеріал |
МДФ , Масив сосни |
| Обробка | Лакований |
| Колір | Білий |
| Можливість подовження | ні |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 60 см, довжина: 80 см, висота: 42 см |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 57 см, довжина: 80 см, висота: 7 см |
| вага | 9 кг |
| Кількість упаковок | 1 |

| Матеріал |
МДФ , Масив сосни |
| Обробка | Лакований |
| Колір | Білий |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 41 см, висота: 87 см, глибина: 48 см |
| висота сидіння | 45 |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 48 см, довжина: 91 см, висота: 14 см |
| вага | 10 кг |
| Протестовано для ваги | 110 кг |

