





Велосипед Дитячий mebelime PROF1 LMG14238 14 дюймів, жовтий
- В наличии
- Код: LMG14238
+380 (73) 064-08-53
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 09:00 - 16:00 Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розмір 14 дюймів колеса
Рама/ вилка Магній
Кермо 1-болтове кріплення, фарбована сталь. Висота min=62 см., max= 68 см.
Рульові Прогумовані накладки гріпси
Висота сидіння min= 45 см., max= 55 см.
Підсідельний штир Хромована сталь, регулюється по висоті, затиск: ексцентрик
Каретка Розбірна, на насипних підшипниках
Система шатунів Одноелементна зі знімною зіркою
Захист ланцюга Повна, пластмаса
Гальма Передні: дискові; задні: дискові
Колеса Гума XJ / 14х2,125
Обода Подвійні алюмінієві
Педалі Пластмаса з бічними відбивачами
Крила Переднє/заднє, пластмаса
Доп. Комплектація Допоміжні бокові колеса, дзвінок
Вага 7,5 кг
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Двоколісні |
| Висота рульової стійки | 62-68 см |
| Возрастная группа | Від 3 років |
| Высота сиденья | 45-55 см |
| Вік | Від 3-х років |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткова комплектація | Дополнительные колеса |
| Діаметр колеса | 14" |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість коліс | 2 |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал рами | Сталь |
| Ручне гальмо | Да |
| Стан | нове |
| Тип | Велосипед |
| Тип гальма | Передний - дисковый, Задний - дисковый |
| Умови відправки | Відправка з Одесси на протязі 1-3 робочих днів Новою поштою. Зверніть увагу у індивідуальному порядку може знадобитися часткова або повна предоплпта товару. |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Условия отправки | Отправка из Одессы в течение 1-3 рабочих дней Новой почтой. Обратите внимание в индивидуальном порядке может потребоваться частичная или полная предоплата товара. |

