
Дитячий mebelime килимок мозаїка mebelime Овочі, фрукти M 2622 матеріал EVA
- В наличии
- Код: 2622
+380 (73) 064-08-53
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 09:00 - 16:00 Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дитячий килимок-пазл Мозаїка M +2622 - це десять м'яких елементів, розміром 30х30 сантиметрів і товщиною в 1 сантиметр. На кожному елементі килимка 2622 знаходиться зображення якогось фрукта або овоча. Їх можна буде діставати, таким чином покращуючи дрібну моторику. Також в процесі формування цієї мозаїки розвивається логічне мислення, увага і пам'ять.
Вік: 2+
Розміри упаковки: 31,5х31,5х10 сантиметрів
Виробник: Китай
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Возраст | От 2-х лет |
| Материал | Пенополиэтилен |
| Пол | Унисекс |
| Упаковка | |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Габарити: висота | 10 |
| Габарити: довжина | 31.5 |
| Габарити: ширина | 31.5 |
| Диаметр упаковки | 10.0 мм |
| Длина упаковки | 315.0 мм |
| Количество составных элементов | 10 шт. |
| Состояние | нове |
| Тип | Килимок пазл |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина упаковки | 315.0 мм |

