
Дитячий mebelime батут із захисною сіткою MS 0500 на пружинах
- В наличии
- Код: MS 0500
+380 (73) 064-08-53
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 09:00 - 16:00 Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики: - діаметр батута: 183 см;
- висота від підлоги до полотна батута: 66 см;
- висота від підлоги до верху сітки батута: 130 см;
- пружини: 36 шт;
- кількість опор: 3 шт W-образних;
- витримують масу людини до 80 кг;
Рама: сталь з порошковим напиленням;
Полотно: високоміцний і еластичний поліпропілен;
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Количество опор | 3 (шт.) |
| Конструкция | Круглая |
| Максимальная нагрузка | 80 кг |
| Материал рамы | Сталь |
| Тип | Батут |
| Пользовательские характеристики | |
| Возраст | От 3-х лет |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Габарити: висота | 20 |
| Габарити: довжина | 105 |
| Габарити: ширина | 51 |
| Гарантія | 14 днів |
| Диаметр | 183.0 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальный вес | 80.0 кг |
| Материал | Метал /текстиль |
| Можливість встановлення додаткових опцій | зовнішня |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | нове |
| Умови відправки | Відправка з Одеси протягом 1-3 робочих днів Новою поштою. Зверніть увагу у індивідуальному порядку може знадобитися часткова або повна предоплата товару. |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Условия отправки | Отправка из Одессы в течение 1-3 рабочих дней Новой почтой. Обратите внимание в индивидуальном порядке может потребоваться частичная или полная предоплата товара. |
| Цвет | Різнобарвний |

