
Дитячий mebelime батут із захисною сіткою MS 0822 на пружинах
- В наличии
- Код: MS 0822
+380 (73) 064-08-53
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 09:00 - 16:00 Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Спортивний батут для стрибків для дорослих і дітей, використовуються для занять гімнастикою, фітнесом і аеробікою. Захисна сітка є невід'ємним аксесуаром для батута. Основна функція захисної сітки - зробити батут безпечним для його використання. Особливо, якщо батут використовуватимуть діти, сітка є обов'язковою за правилами безпеки. Для самої сітки використовується надміцний поліпропілен, що дозволяє з упевненістю його використовувати на вулиці незалежно від погодних умов. Також використана спеціальна технологія прошивки для поліпшення міцності і м'якості, що зменшує тертя шкіри людини про сітку.
Батут оснащений замком на сітці і сходами для комфортного використання.
Характеристика:
каркасний батут, сітка;
матеріал: спеціальна надміцна поліетиленова сітка;
двері на двосторонній блискавці-застібці;
діаметр: 366 см;
72 пружин;
сходи;
навантаження до 180 кг.
Додатково:
- висота сітки - 150 см;
- висота батута: 66 см;
- кількість опор 4 шт W-образних;
Рама - сталь з порошковим напиленням;
Полотно - високоміцний і еластичний поліпропілен;
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Конструкция | Круглая |
| Максимальная нагрузка | 180 кг |
| Материал рамы | Сталь |
| Тип | Батут |
| Пользовательские характеристики | |
| Возраст | От 3-х лет |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Вікове обмеження | Сітка |
| Габарити: висота | 23 |
| Габарити: довжина | 147 |
| Габарити: ширина | 55 |
| Гарантія | 14 днів |
| Диаметр | 366 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальный вес | 180.0 кг |
| Материал | Метал /текстиль |
| Можливість встановлення додаткових опцій | зовнішня |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | нове |
| Умови відправки | Відправка з Одеси протягом 1-3 робочих днів Новою поштою. Зверніть увагу у індивідуальному порядку може знадобитися часткова або повна предоплата товару. |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Условия отправки | Отправка из Одессы в течение 1-3 рабочих дней Новой почтой. Обратите внимание в индивидуальном порядке может потребоваться частичная или полная предоплата товара. |
| Цвет | Різнобарвний |

