


-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 09:00 - 16:00 Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа

| Розмір в зібраному стані | ширина: 45 см, довжина: 100 см, висота: 74 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 90 см, довжина: 104 см, висота: 6 см |
| вага | 10 кг |
| Матеріал | Каркас: , Столешня: , ніжки: |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Форма | Прямокутник |
| Обробка | |
| Колір | Чорний |
| Не потребує обслуговування | так |
| Характеристики | Підходить для балкону, Колecа |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Зберігання | Упродовж зими зберігати у приміщенні |

