



Стілець садовий лаунж Алюміній та промащений хардвуд, mebelime
- В наличии
- Только оптом
- Код: 3700095
+380 (73) 064-08-53
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 09:00 - 16:00 Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Алюміній та промащений хардвуд (сертифікат FSC®). Можна зберігати стопкою.
| Розмір в зібраному стані | ширина: 59 см, висота: 86 см, глибина: 92 см |
| висота сидіння | 44 |
| Висота підлокітника крісла | 67 см |
| вага | 6,5 кг |
| Матеріал | Каркас: , Спинка: Деревина евкаліпта, Сидіння: Деревина евкаліпта, Підлокітник: Деревина евкаліпта, ніжки: |
| Накладка на ніжку | Термопластичний поліуретан |
| Розділ | Крісло |
| Функція | Можна зберігати стопкою |
| Обробка | Промащений, |
| Колір | Під дерево |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | |
| Догляд | Обробляти олією для дерева, згідно вкладеної інструкції. |
| Зберігання | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Використання | Для використання на вулиці |

