




Стілець садовий плетений штучний ротанг (Сталь та петан) , mebelime
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 3700401
+380 (73) 064-08-53
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 09:00 - 16:00 Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа

| Розмір в зібраному стані | ширина: 51 см, висота: 71 см, глибина: 60 см |
| висота сидіння | 43 |
| Висота підлокітника крісла | 61 см |
| вага | 2,58 кг |
| Матеріал | Каркас: Сталь, Спинка: , Сидіння: , Підлокітник: Сталь, ніжки: Сталь |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Розділ | Крісло |
| Функція | Можна зберігати стопкою |
| Характеристики | Підходить для балкону |
| Обробка | |
| Колір | Чорний, Сірий |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Зберігання | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Використання | Для використання на вулиці |

