

Стілець для кемпінгу туристичний складений сірий, mebelime
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 3700452
+380 (73) 064-08-53
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 09:00 - 16:00 Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сталь та поліестер. Складаний. Із сумкою для зберігання.
| Розмір в зібраному стані | ширина: 82 см, висота: 110 см, глибина: 57 см |
| висота сидіння | 50 |
| Висота підлокітника крісла | 66 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 15 см, довжина: 100 см, висота: 17 см |
| вага | 3,25 кг |
| Матеріал | Каркас: Сталь, Спинка: Поліестер, Сидіння: Поліестер, Підлокітник: Поліестер, ніжки: Сталь |
| Накладка на ніжку | Поліетилен |
| Сумка для зберігання | 100% поліестер |
| Розділ | Складаний стілець |
| Функція | Складане |
| Обробка | |
| Колір | Сірий |
| включає | Підставка-тримач для чашки, Сумка для зберігання |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Зберігання | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Використання | Для використання на вулиці |

