




-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 09:00 - 16:00 Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Розмір | Ширина: 97 см, Довжина: 191 см, Висота: 46 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 39 см, довжина: 14,5 см, висота: 35 см |
| вага | 5,5 кг |
| Матеріал | Полівінілхлорид (ПВХ) |
| Матеріал покриття | Велюровий флок |
| Для щоденного використання | так |
| Властивості | , |
| Наповнення | Латка для ремонту, Сумка для зберігання |
| Живлення | Електрична вилка |
| час надування | 3 хвилини |
| Максимальне навантаження | 150 кг |

