
Дитячий mebelime батут із захисною сіткою MS 0500 на пружинах
- В наявності
- Код: MS 0500
+380 (73) 064-08-53
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 16:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики: - діаметр батута: 183 см;
- висота від підлоги до полотна батута: 66 см;
- висота від підлоги до верху сітки батута: 130 см;
- пружини: 36 шт;
- кількість опор: 3 шт W-образних;
- витримують масу людини до 80 кг;
Рама: сталь з порошковим напиленням;
Полотно: високоміцний і еластичний поліпропілен;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Тип | Батут |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 3-х років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: висота | 20 |
| Габарити: довжина | 105 |
| Габарити: ширина | 51 |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр | 183.0 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна вага | 80.0 кг |
| Матеріал | Метал/текстиль |
| Можливість встановлення додаткових опцій | зовнішня |
| Стать | Унісекс |
| Стан | нове |
| Умови відправки | Відправка з Одеси протягом 1-3 робочих днів Новою поштою. Зверніть увагу у індивідуальному порядку може знадобитися часткова або повна предоплата товару. |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Умови відправлення | Відсилання з Одеси впродовж 1-3 робочих днів Новою поштою. Зверніть увагу в індивідуальному порядку може знадобитися часткова або повна лата товару. |
| Колір | Різнобарвний |

