





-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 16:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термосумка, ланч бокс, сумка холодильник 3L Topmove сіра
Опис товару:
З вбудованою охолоджувальною гелевою подушечкою, що заморожується.
Посилена пінна ізоляція ззаду для носіння на тілі без переохолодження.
Складається задля економії місця.
Можна використовувати для транспортування пляшок - прохолодні напої легко брати з собою куди завгодно.
Блискавка утримує охолоджуюче повітря всередині.
Практичний плечовий ремінь для підвішування сумки.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: сірий.
Розміри: 13,5 х 34 х 12 см.
Вага: 330 г.
Об'єм: 3 л.
Виробник: Topmove, Німеччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPMOVE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 330 г |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 3 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Щільність матеріалу | 600 ден |
| Розміри | |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 12 см |
| Ширина | 13.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип застібки | Блискавка |
| Тип застібки (1) | Блискавка |
| Тип сумки | Ланчбокс |
| Тип тканини | Полиэстер |

