








Легкий шкільний Рюкзак mebelime із роботом Topmove 16L синій
- В наявності
- Код: IAN367651
+380 (73) 064-08-53
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 16:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легкий шкільний рюкзак з відділом для ноутбука Topmove16L синій
Опис товару:
Щільна спинка з ергономічним набиттям.
Дві кишені на блискавці для додаткового місця для зберігання.
М'яке відділення для смартфона з портом для навушників у верхній частині рюкзака.
М'які, регульовані за довжиною плечові лямки.
Дві зовнішні сітчасті кишені. М'яка ручка для перенесення.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: В 42 x Ш 29 x Г 12 см..
Вага: 460 г.
Об'єм: 16 л.
Колір: синій.
Максимальна вага наповнення: 6 кг.
Виробник: Topmove, Китай.
. Для продовження терміну експлуатації переносьте рюкзак за ДВІ лямки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPMOVE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 460 г |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 12 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліестер |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Стан | Новий |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
| Дропшиппинг | Так |
| Кишені | Бічні |
| Стать | Чоловічий |
| Розмір (1) | Середній |
| Тип | Шкільний рюкзак |
| Тип (1) | Шкільний |

