






Жіноча косметичка із еко шкіри Edibazzar темно-коричнева
- В наявності
- Код: 5905884022467
+380 (73) 064-08-53
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 16:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча косметичка із еко шкіри Edibazzar темно-коричнева
Опис товару:
- Косметичка виготовлена зі штучної шкіри, що добре тримає форму.
- Закривається на блискавку.
- Усередині косметички розташована кишеня на блискавці, чотири відкриті кишені.
- Підкладка виготовлена з бежевої нейлонової тканини.
- Ручка для транспортування в руці.
- Блискавка і бігунки золотистого кольору.
Характеристики:
- Вага кг: 0.125.
- Розміри см: Д23 x Ш11 x В10см
- Матеріал: штучна шкіра.
- Колір: коричневий.
- Призначення: для ванного приладдя та косметики.
- Виробник: Edibazzar.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.125 г |
| Висота | 11 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |

