









Чоловіча шкіряна Сумка mebelime планшетка Mykhail Ikhtyar чорна
- В наявності
- Код: 45041 New black 1
+380 (73) 064-08-53
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 16:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка, планшетка через плече з натуральної шкіри Mykhail Ikhtyar чорна
Опис товару:
- Виріб виконано з натуральної шкіри.
- Два основних відділення на блискавці.
- Кишеня на блискавці і відкрита кишенька на тильній стороні сумки.
- Знімний регульований ремінь через плече виконаний в поєднанні натуральної шкіри і нейлону.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Колір: чорний.
- Фурнітура: графіт.
- Розміри сумки (ШхВхГ): 24х26х3 см.
- Виробник: Михайло Іхтяр, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mykhail Ikhtyar |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Наппа |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для чоловіків |
| Призначення (1) | Для чоловіків |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Тип | Сумка чоловіча |

